Позику під заставу квартири: альтернатива банкам з явними перевагами

На тлі обмеження банківського кредитування багато, на поточний момент, цікавляться альтернативними можливостями отримання кредиту. Де взяти кредит готівкою в Києві – один з «горящих» питань нашого часу.

Даний продукт затребуваний фізичними особами, приватними підприємцями, малим і середнім бізнесом. Популярність заставного кредитування в даний час зростає, оскільки це один з найбільш швидких способів вирішити фінансові питання, розрахуватися з боргами і кредитами, відремонтувати квартиру, оплатити відпочинок, лікування, навчання, дорогі покупки. Сума до видачі безпосередньо залежить від чинників, що визначають ринкову ціну об’єкта нерухомості: розташування, стан і вартість. Кредитна спілка “Народний кредит” розробляє індивідуальні програми для Клієнтів, використовуючи гнучкі схеми погашення позики.

Співпраця з Кредитною спілкою “Народний кредит” засноване на принципах конфіденційності та чесного партнерства з метою отримання обопільних вигод. Компетентність і величезний досвід роботи нашого персоналу, в сфері заставного кредитування, дозволяють видавати кошти готівкою або перераховувати їх на банківську карту за короткий період часу.